Anasayfa

Reklam

İletişim

FURKAN’IN GÜNCESİ İÇİN AÇILIŞ PASTASI

Kategori: (PASTA TARİFLERİM) yazan: Meltem tarih: 06-09-2009

Füsun-Fikret Pirepol çifti dünyaya gelmekte nazlanan sonrasındada bir an önce doğmak isteyen yakışıklı oğulları Furkan’a verebilecekleri en güzel hediyenin Furkanın Güncesi olacağına karar verip,yosun gözlü oğullarına site açmaya karar vermişler.
Sevgili Füsun sitemi yakından takip ediyormuş ve bana sitede bir bölüm ayırdıklarını Furkan için mönü hazırlamayı teklif eden bir mail attı.
Çok mutlu oldum elbetteki seve seve kabul ettim.
Furkanın Güncesi,çok yoğun ve titiz uzun bir çalışma sonucu açıldı.
Bundan böyle sitem dışında,tariflerimle http://www.furkanpirepol.com  da olacağım.
Sitenin tüm şablonunu,içeriğini binbir titizlik ve özveri ile hazırlayan Füsun’u kutluyoum.Ne kadar çok yorulduğunu,sıkıldığını,üzüldüğünü ben çok yakından biliyorum.
Pirepol ailesi ile Yaz tatilimizin bir kısmını birlikte geçirdik.Tanışıp uzun uzunda konuşma fırsatımız oldu.Furkan’ın güncesi sayesinde yeni çok güzel iki arkadaş kazandık.
Sevgili Füsun ve Fikret’e bir kezde burdan misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum.
Furkan’ın Güncesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.Son derece profesyonel bir site.Güzel dostluklar kurup eğleneceğinizi düşündüğüm sitede aktivitelerde çok güzel.Örneğin şu anda en favori bebek ve annesi yarışması var.
Sitenin açılışı için aylar öncesinden sipariş aldığım pasta ile karşınızdayım.
Pasta sade olmalı,üzerindeki yazının sitesinin adresi, anne ve babsının Furkanı’’ yosun gözlü cantanemiz’’ diye sevdikleri için yazısının yeşil olması kaçınılmazdı.Elbetteki nazar değmemesi için nazar boncuğu uğur getirmesi içinde uğur böceği olmazsa olmazdı.

furkn p

Furkan’cım,sen çok şanslı bir çocuksun harika bir anne ve babaya sahipsin.Umarım bu şansın ömür boyu sürer.

furkan pas
Pirepol ailesine Furkan ile ilgili tüm ideallerinn gerçekleşmesini diliyorum.
Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.
Sevgiyle kalın,

Yorumlar:

Yorumunu belirt

RSS