Anasayfa

Reklam

İletişim

ANNELER GÜNÜ YARIŞMASI

Kategori: (KUTLAMALAR ve DUYURULAR) yazan: Meltem tarih: 22-04-2010

MELTEM BEKER,ANNELER GÜNÜNE ÖZEL, EN “ANNE TADINDA” TARİFİ ARIYOR
Bildiğiniz gibi,Yosun Gözlü Cantanesi minik Furkan’ın Güncesinde,tariflerimle sizlerle olduğum bir köşem var.
Bu güncenin kahramanı yakışıklı Furkan’ın güzel annesi Füsun,anneler günü ile ilgili birlikte bir etkinlik yapabileceğimiz teklifinde bulunduğunda,itirazsız kabul ettim.Biliyordum ki,bu güzel anne yavrusuna ileride verilebilecek en güzel şeyi yani hatıralarını armağan edebilmek ve bu hatıraların arasında ben ve siz sevgili dostlarımızında olması için çabalıyordu.Umuyorum ki,hem bu güzel hatıraların arasında,hemde en güzel gerçeklerinde bir ömür olacağız.
Yarışmamız,anneler günü dolayısıyla,anne tadında olsun istedik ve anneler gününde sizlere vereceğimiz bu özel armağanımızla,sizinde en güzel hatıralarınızı süslemek istedik.
Yarışma ile ilgili bilgileri ve tüm detayları sizlere aynen kopyalıyorum.Çok lezzetli ve anne tadında bir yarışma olacağına inanıyorum.

Çok keyifli ve lezzetli bir yarışma ile sizlerleyiz..Bildiğiniz gibi,Sevgili “Meltem Beker” web sitemizdeki “Furkan’ın Menüsü” bölümümüzün temel taşı.Kendisinden ve web sitesinden (http://www.meltemmutfakta.com) aldığım tarifleri önce deniyor,sonrada sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum.
İstedik ki;bu seferki armağanımız,Sevgili Meltem’in tarifleri kadar lezzetli olsun.
Hepimizin gönlünde annelerimizin yeri bir başkadır ve herbirimizin “yemeğe doyamam” dediğimiz bir “anne tarifi” mutlaka vardır..İşte;siz bize pasta,kurabiye,poğaça ve aklınıza gelebilecek her türlü “anne tarifi”ni yapıp,fotoğraflayıp;gönderin..Bizlerde;bu tarifler arasından birinci seçilecek kişiye,Meltem Beker’in kendi ellerinden (İstanbul içinde oturuyorsanız) anneler gününe özel tasarlanacak “10 kişilik bir pasta”,(İstanbul dışında oturuyorsanız) anneler gününe özel tasarlanacak “15 adet kurabiye” armağan edelim.
Umuyoruz ki;armağanımız olacak pasta yada kurabiyeleriniz,anneler gününde sizlere keyif katacak ve
bu özel günün hatıraları arasında bizlerde olacağız.
Birinci gelen tarif “Meltem Beker” tarafından yapılıp,hem http://www.meltemmutfakta.com adresindeki web sitesinde,hemde http://www.furkanpirepol.com adresindeki web sitemizde sizin göndermiş olduğunuz fotoğraf ile birlikte yayınlanacak,ayrıca size özel yapılacak olan pasta yada kurabiyelerde aynı şekilde hem Meltem Beker’in,hemde bizim sitemizde isminize özel yayınlanacaktır..
Bunun için yapmanız gereken;
-Meltem Beker’in web sitesinde; http://www.meltemmutfakta.com/category/kutlamalar/ linkindeki yarışma duyurusunun altına “bende katıldım” yorumunda bulunmak,
-Web sitemizde http://www.furkanpirepol.com/Yarisma.html linkindeki yarışma defterine annenizin tarifiyle birlikte “adınızı-soyadınızı”,”tarif sahibi annenin adını-soyadını” ve “yaşadığınız ili” yazmak,
-Ve tarifinizin çekmiş olduğunuz fotoğrafını fusun@furkanpirepol.com adresine yine aynı bilgilerle birlikte telefon numaranızı ekleyerek göndermek.
(Yarışma defterinin E-mail bölümüne yazmış olduğunuz mail adresinden size ulaşılacağından;lütfen en sık kullandığınız bir mail adresi ile gönderiniz.Telefon numaralarınızı gizlilik açısından yarışma defterine yazmayınız,sadece fotoğrafı gönderdiğiniz fusun@furkanpirepol.com adresine yazınız.Bizler
tarafındanda kesinlikle gizli tutulacaktır.)
 
Yarışma başlangış tarihi : 23 Nisan 2010
Yarışma Bitiş tarihi : 02 Mayıs 2010
Tüm tariflerin çok lezzetli ve anne tadında olacağına eminiz..
Katılımlarınızı bekliyor ve şimdiden hepinize teşekkür ediyoruz..

Yarışma detayları için Furkanın Güncesi’ne tıklayın

Yorumlar:

Yorumunu belirt

RSS