Anasayfa

Reklam

İletişim

4.BLOG YAZARLARI BULUŞMASI

Kategori: (KUTLAMALAR ve DUYURULAR) yazan: Meltem tarih: 26-12-2010

19 Aralık Pazar günü 4.gerçekleşen benim ilk kez katıldığım Blog yazarları buluşması için Kalamış Moss Cafedeydim.

4.blog yaz.bul

Bu güzel organizasyonun ev sahipleri sevgili Aylin Türkşen Aysel,Cihan Klaoğlu,Seviye Kaloğlu,Serap Yücesoy’u tebrik ediyorum.Beklediim gibi kusursuz bir organizasyondu.Emekleriniz için bir kezde burdan sonsuz teşekkür ediyorum.

aylin
Oldukça keyif aldığım organzasyonda 100’ün üzerinde blogcu,sohbet,açık büfe kahvaltı,blog yazarlarının hazırladıkları birbirinden lezzetli ikramlıklar herşey harikaydı.

yasemin sungur

Yasemin Sungur keyifli sohbetiyle bizlerleydi.
Buluşma sponsorları Yonca Gıda, İtalyan aşkı yemek kitabı Hobimle Mutluyum Lezzet Okulu, Boyner, Hızlı al, Sanapazar, Momento, Ontek Hosting, Algida, Her firma blog yazarları için hediye paketleri hazırlamıştı.

4bb

Buluşmadan hediyesiz ayrılan olmadı ben Yonca Gıda’dan oldukça zengin bir paket kazandım.Yonca gıdaya sonsuz teşekkür ederim.
Buluşmanın temellerini atan canım arkadaşım Özge’ye teşekkür edtmeden geçemeyeceğim.
Uzun süreddir yazıştığımız Derya ile tanışıp sohbet etmek beni çok mutlu etti.Deryacım seni tanıdığım için çok mutlu oldum.
5.Blog Yazararı Buluşmasının ev sahipliğini Sevil’im,Yasemin,Zeynep ve Gülay üstlendi.Şimdiden kendilerine kolaylıklar diliyorum her anlamda yardıma hazır olduğumu bilmelerini istiyorum.

Yorumlar:

Yorumunu belirt

RSS