Anasayfa

Reklam

İletişim

Hakkımda

Sistem Mühendisliği eğitimi aldıktan sonra, Türkiye’nin önde gelen gıda üretici firmalarında 15 yıl boyunca çalışarak , büyük bir pastaneler zincirinde yöneticilik görevine getirildim.  İş deneyimim yerli ve yabancı bir çok şef ile tanıştırma fırsatı yaratırken,hobim olan mutfak sanatını işe dönüştürmemi sağladı.
2007 yılında blog yazmaya başladım,blogcuda geçen bir yılın ardından ismime oluşturduğum internet sitesi ile mutfak zevk ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya başladım.
2009 yılından itibaren ise, sizleri tasarladığım pastalar ile enfes bir lezzet yolcuğuna çıkartıyorum. Meltem Beker Pasta tasarım Atölyesinde butik pasta ve kurabiyeleri sizlerin beğenisine sunuyorum.
Meltem Beker Pasta Tasarım Atölyesi, en ince ayrıntısına kadar özenle düşünülüp tasarlanmış benzersiz ve tamamı birbirinden farklı pastaları profesyonellikle birleşen dokunuşlarla oluşturuyoruz.
Meltemmutfakta.com’da, geleneksel tatlarımızı modern ve şık sunuş biçimleri ile günümüze sentezleyerek lezzet ve kalite tutkunlarının beğenisine sunuyoruz.
 Söz, Nişan, Düğün, Doğum günü, BabyShower, Hoş geldin Bebek Partileri, Doğumgünü ve Kurumsal Şirket Toplantıları gibi birçok organizasyonu tatlı ve leziz tasarımlar ile taçlandırıyoruz…

Sevgilerimle,
Meltem Beker

RSS